Skip to content

Nasi partnerzy

Doświadczenie a mamy go sporo!

bo od ponad dwudziestu lat zajmowaliśmy – tak od strony klienta, jak i agencji – organizacją różnego rodzaju imprez: od kameralnych, kilkunastoosobowych po wielkie, kilkusetosobowe pikniki w plenerze.

To pozwoliło na zweryfikowanie firm, które naprawdę się sprawdziły w działaniu. Każda z nich pracowała w Stodole Czereśniowy Sad podczas wesel, sesji lub warsztatów, zatem spokojnie więc możemy wam polecić te, specjalizujące się w poszczególnych obszarach działania.

Ich lista się powiększa się i zmienia – bo przybywa i firm, i doświadczeń 🙂 

mmm...palce lizać czyli to, co smakosze lubią najbardziej

W Stodole Czereśniowy Sad mamy specjalnie przygotowane miejsce dla firm cateringowych, z osobnym podjazdem, o powierzchni około 50m2. Namiot cateringowy ma bezpośrednie wejście do Stodoły a także podłączenie do wody i prądu (siła).

Rekomendowane przez nas firmy cateringowe i cukiernicze przygotują na wesele nie tylko menu oparte na tradycyjnej kuchni polskiej, ale także na kuchniach międzynarodowych, menu wegetariańskie i wegańskie a także  uwzględniające specyfikę diety poszczególnych gości (nietolerancje i alergie).

słodko - słono czyli firmy cateringowe

słodko, słodziej, najsłodziej czyli torty i słodkie stoły

bąbelki, bąbelki, bąbelki czyli vany z drinkami

to idealny pomysł na atrakcję dla gości! Niektóre z vanów serwują także piwo, inne wino czy drinki alkoholowe i bezalkoholowe. 

Nie tylko goście uwielbiają te vany, ale także fotografowie, bo są nad wyraz wdzięcznym tłem do robienia fajnych zdjęć gości 🙂

glam, boho, rustykalnie, naturalnie czyli dekoratorki i florystki

To właśnie ta ekipa ma decydujący wpływ na realizację waszej wizji dekoracji miejsca ślubu i wesela. Polecane przez nas firmy, to absolutne profesjonalistki (i profesjonaliści)! Z nimi zrealizujecie każdy pomysł – od spokojnego boho czy rustyku, poprzez bogate glam aż po stworzenie w Stodole dżungli czy kowbojskich klimatów rodem z Teksasu!

Pamiętajcie, by szykując się do rozmowy z florystkami mieć w przygotowane inspiracje (choćby w formie tablicy na Pintereście) i wstępny budżet – to wszystkim ułatwi pracę 🙂

prawy do lewego! czyli najlepsi DJe

Zespoły muzyczne lub DJ\’e mogą – w zależności od ilości gości – rozstawić sprzęt bezpośrednio w Stodole, lub na przestronnym, zadaszonym  tarasie.

ulotne chwile czyli fotografowie

Wybór dobrego fotografa to sprawa…absolutnie kluczowa! Pamiętajcie, że po weselu zostaną wam wspomnienia i…zdjęcia 🙂 My polecamy wam tych, którzy zachwycili nas swoimi kadrami – nie tylko z sesji, ale także reportażowymi.

 

 

najpiękniejsza czyli makijażystki i fryzjerki

KAROLINA SOJA

natalia kietrys

 

 

portale ślubne czyli jeszcze więcej wykonawców